Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 71m² i Jönköping

Ulfsparregatan, 553 22 Jönköping, Sweden

12 773 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Ulfsparregatan, Jönköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

71 m²

Pris

12 773 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Ulfsparregatan, 553 22 Jönköping, Sweden

Laddar karta