Publicerad igår

3-rums lägenhet på 76m² i Borås

Ulvens gata, 504 47 Borås, Sweden

10 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ulvens gata, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

10 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

136 kr

Karta

Annonsen ligger på Ulvens gata, 504 47 Borås, Sweden

Laddar karta