1-rums lägenhet på 39m² i Fagersta

Valsverksvägen, 737 44 Fagersta, Sweden

8 378 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Valsverksvägen, Fagersta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

39 m²

Pris

8 378 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

215 kr

Karta

Annonsen ligger på Valsverksvägen, 737 44 Fagersta, Sweden

Laddar karta