2-rums lägenhet på 71m² i Köping

Västeråsvägen, 731 81 Köping, Sweden

7 418 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Västeråsvägen, KÖPING

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

71 m²

Pris

7 418 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Västeråsvägen, 731 81 Köping, Sweden

Laddar karta