2-rums lägenhet på 55m² i Eskilstuna

Västermalmsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

7 011 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Västermalmsgatan, Eskilstuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

7 011 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

127 kr

Karta

Annonsen ligger på Västermalmsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta