4-rums lägenhet på 85m² i Hudiksvall

Västra Tullgatan, 824 30 Hudiksvall, Sweden

17 940 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Västra Tullgatan, Hudiksvall

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

85 m²

Pris

17 940 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

211 kr

Karta

Annonsen ligger på Västra Tullgatan, 824 30 Hudiksvall, Sweden

Laddar karta