2-rums lägenhet på 60m² i Solna

Västra Vägen, 169 61 Solna, Sweden

13 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Västra Vägen, Solna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

13 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

217 kr

Karta

Annonsen ligger på Västra Vägen, 169 61 Solna, Sweden

Laddar karta