1-rums lägenhet på 44m² i Högsjö distrikt

Veda, 872 94 Högsjö District, Sweden

5 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 16-03-2026

apartment at Veda, Härnösand

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

44 m²

Pris

5 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

16-03-2026

Pris per m²

132 kr

Karta

Annonsen ligger på Veda, 872 94 Högsjö District, Sweden

Laddar karta