1-rums lägenhet på 64m² i Sigtuna

Venngarn Castle, Norra Vibyvägen, 193 37 Sigtuna, Sweden

11 733 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Venngarn, Sigtuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

64 m²

Pris

11 733 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

183 kr

Karta

Annonsen ligger på Venngarn Castle, Norra Vibyvägen, 193 37 Sigtuna, Sweden

Laddar karta