1-rums lägenhet på 24m² i Stockholm

Viggholmsvägen, 127 42 Stockholm Municipality, Sweden

8 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Viggholmsvägen, Skärholmen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

24 m²

Pris

8 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

354 kr

Karta

Annonsen ligger på Viggholmsvägen, 127 42 Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta