2-rums lägenhet på 35m² i Trollhättan

von Döbelns väg, 461 58 Trollhättan, Sweden

5 125 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at von Döbelns väg, Trollhättan

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

35 m²

Pris

5 125 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

146 kr

Karta

Annonsen ligger på von Döbelns väg, 461 58 Trollhättan, Sweden

Laddar karta