1-rums lägenhet på 21m² i Stockholm

Vretensborgsvägen, 126 32 Stockholm, Sweden

5 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Vretensborgsvägen, Hägersten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

21 m²

Pris

5 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

276 kr

Karta

Annonsen ligger på Vretensborgsvägen, 126 32 Stockholm, Sweden

Laddar karta