1-rums lägenhet på 35m² i Alingsås

Plangatan, 441 40 Alingsås, Sweden

8 083 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 29-04-2026

apartment for rent at Alingsås

En välplanerad 1RoK på våning 2 av 4 med öppen planlösning. Lägenheten fördelar sig över 34,8m². Kök från Vedum med vita luckor. Ingång från loftgång och utsikt över innergården. Annonsen uppdateras löpande.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

8 083 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

29-04-2026

På landet

Ja

Pris per m²

231 kr

Karta

Annonsen ligger på Plangatan, 441 40 Alingsås, Sweden

Laddar karta