2-rums lägenhet på 55m² i Åseda

Karlagatan, 364 30 Åseda, Sweden

7 230 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 18-02-2026

apartment for rent at Åseda

Superfin lägenhet, 2 ROK, golvvärme, fint kök med diskmaskin. Nyrenoverat badrum med kombinerad tvättmaskin och torktumlare. Trevlig altan i söderläge. Kontakta oss gärna på www.jotfastigheter.se Mvh Anders [email protected] 0708323268

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

7 230 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

18-02-2026

Pris per m²

131 kr

Karta

Annonsen ligger på Karlagatan, 364 30 Åseda, Sweden

Laddar karta