Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 43m² i Skottorp

Valhallavägen, 269 43 Skottorp, Sweden

6 941 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 13-05-2026

apartment for rent at Båstad

Charmig 2 Rum och kök med egen balkong. Ett perfekt boende för dig som vill kombinera havsnära liv med bekväm service och goda kommunikationer – välkommen hem till Allarp! Om Bostaden - Lägenheten erbjuder ett modernt och ljust boende med: Vitmålade väggar och stilrena parkettgolv. Kök med vita köksluckor, kakel, mikrovågsugn och diskmaskin. Fräscht badrum med grått klinkergolv, vitt kakel, dusch, handdukstork, kombinerad tvättmaskin/torktumlare samt kommod och spegel med belysning. Egen balkong/uteplats. Till lägenheten hör även ett förråd i separat gårdshus. Övrig information: Värme ingår i hyran. Kall- och varmvatten debiteras retroaktivt. Elavtal tecknas av hyresgästen. TV/bredband via Telia öppen fiber (egna abonnemang tecknas). Rökfri fastighet (gäller även balkong/uteplats). Parkering finns att hyra, inklusive plats med laddmöjlighet. Fastigheten är uppförd med statligt investeringsstöd och lägenheterna fördelas enligt allmännyttiga principer. Bilderna i annonsen kan skilja sig från den aktuella lägenheten.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

6 941 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

13-05-2026

Balkong

Ja

På landet

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

161 kr

Karta

Annonsen ligger på Valhallavägen, 269 43 Skottorp, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar