2-rums lägenhet på 53m² i Borås

Döbelnsgatan 68B, 506 37 Borås, Sweden

8 472 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-04-2026

apartment for rent at Borås

OM LÄGENHETEN Välkommen till ditt framtida hem på Norrmalm. Döbelnsgatan ligger på ett perfekt avstånd till centrum. Köket är utrustat med moderna vitvaror. Badrummet är helkaklat, det finns möjlighet att installera egen tvättmaskin. Genomgående ekparkett i sovrum och vardagsrum. PARKERING Lediga platser publiceras på Willhems egna hemsida, www.willhem.se. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten och kabel-TV. Telias fibernät i alla lägenheter, du kan tecknar själv abonnemang för internet och telefoni. Välkommen med din ansökan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

8 472 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-04-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

160 kr

Karta

Annonsen ligger på Döbelnsgatan 68B, 506 37 Borås, Sweden

Laddar karta