2-rums lägenhet på 64m² i Borås

Första Villagatan 12, 504 53 Borås, Sweden

8 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 28-04-2026

apartment for rent at Borås

Trevlig lägenhet om 2 rum och kök i Villastaden. Kök med plats för matbord. Diskmaskin. Sovrum. Rymligt vardagsrum. I hallen finns en garderob med spegeldörrar. Kaklat badrum med dusch. Lägenheten ligger en halvtrappa upp. Gemensam uteplats på innergård. Tvättstuga samt förråd finns i källaren. Bredband/fiber skaffas enklast via tele2.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

64 m²

Pris

8 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

28-04-2026

På landet

Ja

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Första Villagatan 12, 504 53 Borås, Sweden

Laddar karta