Kyrkogårdsgatan, 633 41 Eskilstuna, Sweden
9 545 kr / månad
Stor hörnlägenhet på lugnt läge vid Slottsskolan. Ljust rymligt vardagsrum med utsikt mot grönskan utanför. Från det stora sovrummet når man den mysiga balkongen. Trevligt kök med bra förvaring. Lägenheten har gott om förvaring. En klädkämmare finns i hallen och sovrummet har gott om garderober. Badrum med badkar. Fastigheten har hiss.
Stor hörnlägenhet på lugnt läge vid Slottsskolan. Ljust rymligt vardagsrum med utsikt mot grönskan utanför. Från det stora sovrummet når man den mysiga balkongen. Trevligt kök med bra förvaring.
Lägenheten har gott om förvaring. En klädkämmare finns i hallen och sovrummet har gott om garderober. Badrum med badkar. Fastigheten har hiss.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
74 m²
Pris
9 545 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
05-05-2026
Hiss
Ja
Balkong
Ja
Pris per m²
129 kr
Annonsen ligger på Kyrkogårdsgatan, 633 41 Eskilstuna, Sweden
Laddar karta