Klostergatan, 633 52 Eskilstuna, Sweden
6 325 kr / månad
Välkommen till Klostergatan 22B lgh 1001, Eskilstuna. Fin tvåa med balkong. Belägen i mycket lugnt område nära idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker, kommunikationen och grönområden. Nära till centrum, lasarett och högskolan. Parkeringsplats finns att hyra direkt i anslutning till fastigheten. Bas TV paket ingår i hyran samt värme och vatten. Internet och hushåll ser tecknas av hyresgästen
Välkommen till Klostergatan 22B lgh 1001, Eskilstuna. Fin tvåa med balkong. Belägen i mycket lugnt område nära idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker, kommunikationen och grönområden. Nära till centrum, lasarett och högskolan.
Parkeringsplats finns att hyra direkt i anslutning till fastigheten. Bas TV paket ingår i hyran samt värme och vatten. Internet och hushåll ser tecknas av hyresgästen
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
50 m²
Pris
6 325 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
29-04-2026
Balkong
Ja
Parkering
Ja
Pris per m²
127 kr
Annonsen ligger på Klostergatan, 633 52 Eskilstuna, Sweden
Laddar karta