1-rums lägenhet på 38m² i Fagersta

Hantverksvägen 13, 737 48 Fagersta, Sweden

4 008 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 27-04-2026

apartment for rent at Fagersta

Hantverksvägen 13 A 1 rum och kök Våning 3 Ljus och trivsam 1:a om 38 kvm med öppen planlösning och ett attraktivt läge nära både stad och natur. Här bor du bekvämt med balkong på tredje våningen som erbjuder sol och fin utsikt. Om bostaden: • 1 rum och kök 38 kvm • Våning 3 • Ljus och trivsam lägenhet • Öppen planlösning • Balkong med sol och utsikt Läge: • Perfekt läge nära skolor, vård och kommunikationer • Naturen runt hörnet • Buss 1–5 min till närmaste hållplats • Matbutiker ca 10–15 min (ICA, Coop, Lidl) • Vårdcentral ca 15–25 min promenad eller 5–10 min med buss Bekvämligheter: • Värme och vatten ingår • Fiber finns i huset • Möjlighet att hyra parkeringsplats via SmartPark Kontakta oss idag för mer information eller för att boka visning!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

38 m²

Pris

4 008 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

27-04-2026

Balkong

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Hantverksvägen 13, 737 48 Fagersta, Sweden

Laddar karta