3-rums lägenhet på 77m² i Fällfors

Fällforsvägen, 934 61 Fällfors, Sweden

5 347 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-04-2026

apartment for rent at Fällfors

3 rum och kök – Våning 1 Trevlig och bekväm bostad med trivsam boendemiljö i ett lugnt och naturnära område. Om bostaden: • 3 rum och kök • Våning 1 • Ljus och trivsam lägenhet Läge: • Närhet till skola, simhall och affärer • Utmärkta bussförbindelser till Skellefteås stadskärna • Omgiven av natur och grönområden – perfekt för avkoppling och rekreation • Lugnt och naturskönt område Bekvämligheter: • Tvättmaskin finns i lägenheten • Torktumlare finns i lägenheten • Fiber finns i huset • Möjlighet att hyra varmgarage och parkeringsplats • Enkel tillgång till kommunikationer och service Kontakta oss idag för mer information eller för att boka visning!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

77 m²

Pris

5 347 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-04-2026

Garage

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

69 kr

Karta

Annonsen ligger på Fällforsvägen, 934 61 Fällfors, Sweden

Laddar karta