Publicerad för 4 dagar sedan
Svälthagsvägen 41, 612 36 Finspång, Sweden
6 462 kr / månad
Bo Bra, 2:a i fastighet där elen ingår Denna lägenhet ligger på bottenplan & har en bra öppen planlösning mellan kök och vardagsrum vilket skapar en härlig yta att umgås på. Lägenheten erbjuder gott om förvaring i form av flera garderober både i hallen & sovrum. Badrummet är utrustat med badkar, och från köket når du den östervända balkongen – perfekt för morgonsol. I hyran ingår säkerhetsdörr, Telia Tv-paket & fiber 300/300. Vissa avvikelser kan förekomma.
Bo Bra, 2:a i fastighet där elen ingår Denna lägenhet ligger på bottenplan & har en bra öppen planlösning mellan kök och vardagsrum vilket skapar en härlig yta att umgås på. Lägenheten erbjuder gott om förvaring i form av flera garderober både i hallen & sovrum.
Badrummet är utrustat med badkar, och från köket når du den östervända balkongen – perfekt för morgonsol. I hyran ingår säkerhetsdörr, Telia Tv-paket & fiber 300/300. Vissa avvikelser kan förekomma.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
56 m²
Pris
6 462 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
13-05-2026
Balkong
Ja
Pris per m²
115 kr
Annonsen ligger på Svälthagsvägen 41, 612 36 Finspång, Sweden
Laddar karta