Publicerad igår
Valbogatan 27C, 803 25 Gävle, Sweden
4 509 kr / månad
Lägenhet om 1 rok på 34 kvm i lugnt och trevligt men ändå centralt läge på Norr i Gävle. Balkong. Lägenhetsförråd och tvättstuga i källaren. Lägenheten har ett äldre kök. Parkering på gården går att hyra (skriv i ansökan om intresse finns)
Lägenhet om 1 rok på 34 kvm i lugnt och trevligt men ändå centralt läge på Norr i Gävle. Balkong. Lägenhetsförråd och tvättstuga i källaren.
Lägenheten har ett äldre kök. Parkering på gården går att hyra (skriv i ansökan om intresse finns)
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
34 m²
Pris
4 509 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
18-05-2026
Balkong
Ja
På landet
Ja
Parkering
Ja
Pris per m²
133 kr
Annonsen ligger på Valbogatan 27C, 803 25 Gävle, Sweden
Laddar karta