2-rums lägenhet på 38m² i Gävle

Muréngatan 32, 802 51 Gävle, Sweden

9 369 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-04-2026

apartment for rent at Gävle

Ny- och välproducerad lägenhet om 2 RoK, med ljusa och exklusiva ytskikt. Balkong Länk till objektet: https://scandinavianpropertygroup.com/se/vara-projekt/makaronifabriken/till-salu/bostadsvaljaren/hus-a/ha-2001

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

38 m²

Pris

9 369 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-04-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

247 kr

Karta

Annonsen ligger på Muréngatan 32, 802 51 Gävle, Sweden

Laddar karta