3-rums lägenhet på 79m² i Göteborg

Fjärdingsgatan 16A, 417 06 Gothenburg, Sweden

12 480 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 14-04-2026

apartment for rent at Göteborg

Trevlig lägenhet på 3 rum och kök med balkong i populära området Kvillebäcken i Göteborg. Källarförråd ingår till lägenheten och cykelrum finns. Ev avvikelser från planritningen kan förekomma. Visning av lägenheten kommer att ske. Inflyttning 17/7 2026.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

79 m²

Pris

12 480 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

14-04-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

158 kr

Karta

Annonsen ligger på Fjärdingsgatan 16A, 417 06 Gothenburg, Sweden

Laddar karta