1-rums lägenhet på 34m² i Halmstad

Tegelbruksvägen 1, 302 30 Halmstad, Sweden

6 523 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 28-04-2026

apartment for rent at Halmstad

OM LÄGENHETEN Välkommen in i denna kvadratsmarta enrummare på Tegelbruksvägen 1! Denna moderna lägenhet är utrustad med diskmaskin och kombinerad tvättmaskin/torktumlare. Du har dessutom en inglasad balkong för de varmare månaderna. NÄROMRÅDE Här har du Lidl och Nordic Wellness precis vid fastigheten samt cykelavstånd in till Halmstad centrum. PARKERING I anslutning till fastigheten finns en stor betalparkering där du kan välja både korttidsparkering och månadsparkering. Det är även möjligt att hyra parkeringsplats via Willhem, när lediga platser annonseras gör du en intresseanmälan eller tecknar avtal på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida. Vill du få tips via mail på lediga parkeringsplatser där du bor kan du lägga upp en bevakning. Just nu har vi ett erbjudande tillsammans med Nordic Wellness där alla nya hyresgäster som flyttar in på Tegelbruksvägen kan teckna ett årskort på Nordic Wellness med 25% rabatt. För att få ta del av erbjudandet behöver du få en biljett av oss på Willhem som du fysiskt lämnar på Nordic Wellness Kärleken i samband med att du tecknar årskortet. Kontakta ansvarig uthyrare efter att kontraktet är påskrivet så förbereder vi det för dig. Hyran avser 2024 års hyresnivå. Välkommen med din intresseanmälan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

34 m²

Pris

6 523 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

28-04-2026

Balkong

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

192 kr

Karta

Annonsen ligger på Tegelbruksvägen 1, 302 30 Halmstad, Sweden

Laddar karta