2-rums lägenhet på 54m² i Högsjö distrikt

unnamed road, 872 94 Högsjö District, Sweden

4 825 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-11-2025

apartment for rent at Härnösand

Tvåa finns att hyra i Veda, Utansjö. Värme och vatten ingår i hyran. Nära till sjön Mörtsjön, stora skogsområden och ca 15min promenad ut till kustlinjen. Vi erbjuder även 1:or & 3:or. Hyr ut till både företag och privatpersoner.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

54 m²

Pris

4 825 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-11-2025

Pris per m²

89 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 872 94 Högsjö District, Sweden

Laddar karta