Publicerad för 6 dagar sedan
Godtemplaregatan, 260 51 Ekeby, Sweden
5 487 kr / månad
Mysig tvåa i centrala Hässleholm!Fastigheten är belägen i ett lugnt och centralt område i Hässleholm, vilket ger en harmonisk boendemiljö med närhet till stadens puls. Här bor du med kort gångavstånd till stadens alla bekvämligheter, butiker, restauranger, caféer och serviceutbud, samtidigt som du har nära till kollektivtrafik med både buss och tågförbindelser.Lägenheten är fräsch och välvårdad, med äldre standard i både kök och badrum. Här får du ett funktionellt boende med en trivsam känsla och goda möjligheter att sätta din egen prägel.
Mysig tvåa i centrala Hässleholm!Fastigheten är belägen i ett lugnt och centralt område i Hässleholm, vilket ger en harmonisk boendemiljö med närhet till stadens puls. Här bor du med kort gångavstånd till stadens alla bekvämligheter, butiker, restauranger, caféer och serviceutbud, samtidigt som du har nära till kollektivtrafik med både buss och tågförbindelser.Lägenheten är fräsch och välvårdad, med äldre standard i både kök och badrum.
Här får du ett funktionellt boende med en trivsam känsla och goda möjligheter att sätta din egen prägel.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
58 m²
Pris
5 487 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
01-08-2026
Pris per m²
95 kr
Annonsen ligger på Godtemplaregatan, 260 51 Ekeby, Sweden
Laddar karta