2-rums lägenhet på 52m² i Helsingborg

Hotel Tornet, Bergaliden 21, 252 23 Helsingborg, Sweden

9 297 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 22-04-2026

apartment for rent at Helsingborg

Välkommen till denna charmiga 2:a, belägen i ett attraktivt och lugnt område i Helsingborg. Här får du ett välplanerat boende med smarta lösningar för både funktion och komfort, perfekt för dig som söker en modern och praktisk lägenhet. Badrummet är helkaklat och erbjuder både tvättmaskin och torktumlare, vilket ger extra bekvämlighet och gör det lätt att hålla ordning på tvätten. Bilderna är exempelbilder från en annan lägenhet i huset.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

9 297 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

22-04-2026

Pris per m²

179 kr

Karta

Annonsen ligger på Hotel Tornet, Bergaliden 21, 252 23 Helsingborg, Sweden

Laddar karta