Publicerad för 4 dagar sedan

1-rums lägenhet på 25m² i Indals-Lidens kommundel

Björkallén, 855 97 Indals-Lidens kommundel, Sweden

3 724 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 12-05-2026

apartment for rent at Indal

Björkallen 28 1rum och kök – Våning 1 • Stora fönster som släpper in gott om ljus • Nära naturen med smidiga kommunikationer till stan Bekvämligheter • Värme och vatten ingår i hyran (El och internet tecknas separat) • Möjlighet att hyra parkeringsplats eller garage via SmartPark • Fiber finns i huset • Enkel tillgång till service och kommunikationer Missa inte chansen, ansök redan idag och gör denna fina 1:a till ditt nya hem!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

25 m²

Pris

3 724 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

12-05-2026

Garage

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

149 kr

Karta

Annonsen ligger på Björkallén, 855 97 Indals-Lidens kommundel, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar