4-rums lägenhet på 146m² i Järfälla kommun

Myntvägen, 175 64 Järfälla kommun, Sweden

22 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 28-04-2026

apartment for rent at Järfälla

Välkommen till Myntvägen 3 – rymligt och trivsamt boende i populära Skälby. Här erbjuds ett välplanerat och charmigt hus med generösa ytor och en flexibel planlösning som passar både familjen och dig som söker gott om utrymme. Det ljusa vardagsrummet med öppen spis skapar en varm och inbjudande känsla, medan köket erbjuder bra arbetsytor och plats för matgrupp. Bostaden har flera sovrum, praktiska utrymmen som tvättstuga samt goda förvaringsmöjligheter. Den stora tomten ger gott om plats för både avkoppling och aktivitet, och de inglasade uterummen förlänger säsongen. Läget i lugna Skälby ger närhet till skolor, natur och kommunikationer – ett bekvämt och trivsamt boende i ett av Järfällas mest efterfrågade områden.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

146 m²

Pris

22 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

28-04-2026

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Myntvägen, 175 64 Järfälla kommun, Sweden

Laddar karta