1-rums lägenhet på 24m² i Jönköping

Dunkehallavägen 78, 554 47 Jönköping, Sweden

5 478 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 11-05-2026

apartment for rent at Jönköping

LÄNK TILL VISNING: https://my.matterport.com/show/?m=ch1sTNuxSXK KAMPANJ! Passa på att säkra din bostad inför studietiden! Just nu får du som söker in till högskolan endast 1 månads uppsägningstid om du inte kommer in på din utbildning. Vid frågor gällande kampanjen maila [email protected] OM LÄGENHETEN Välkommen till en 1 ROK med utsikt mot Vättern! Lägenheten har bra planlösning med genomgående vita väggar och parkett. Innan tillträde kommer badrummet att renoveras och bli helkaklat med vita väggar och grått klinkergolv. Duschväggar, hanndukstork och kommod kommer att installeras. Tvättstuga finns på samma våningsplan som delas med ett fåtal grannar. I fastigheten finns ett mindre gym som du som boende har fri tillgång till utan extra kostnad. NÄROMRÅDET På Dalvik har du goda bussförbindelser till högskola och city samt närhet till likväl affär som till grönområden och Jönköpings stadspark. ÖVRIGT Vatten, värme och ett basutbud av Tv -kanaler ingår i hyran samt ett lägenhetsförråd beläget precis utanför lägenheten. Husdjur inte är tillåtna OBS! Lägenheten hyrs ut via digital visning. Varmt välkommen med din intresseanmälan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

24 m²

Pris

5 478 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

11-05-2026

Husdjursvänlig

Ja

Pris per m²

228 kr

Karta

Annonsen ligger på Dunkehallavägen 78, 554 47 Jönköping, Sweden

Laddar karta