Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 23m² i Jönköping

Änkhusgatan, 553 22 Jönköping, Sweden

6 627 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 19-05-2026

apartment for rent at Jönköping

Välkommen till fastighet Vågfabriken Här bor du med bekvämt avstånd till centrum och kollektivtrafiken Mysig liten 1:a med balkong gemensam tvättstuga Kostnad för hushållsel och varmvatten tillkommer - aviseras kvartalsvis efter uppmätt förbrukning Fiber i fastigheten Förråd går att hyra mot avgift

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

23 m²

Pris

6 627 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

19-05-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

288 kr

Karta

Annonsen ligger på Änkhusgatan, 553 22 Jönköping, Sweden

Laddar karta