2-rums lägenhet på 65m² i Karlskoga

Bregårdsgatan, 691 34 Karlskoga, Sweden

9 279 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 23-03-2026

apartment for rent at Karlskoga

Nykundsrabatt! 1000 kr rabatt/mån i 1 år! Välkommen till denna lägenhet på Bredgårdsgatan 12A , här bor där nära naturområde men även stadskärnan. Lägenheten är totalt nyrenoverad med nya vitvaror och diskmaskin. Stora fönster ger generöst med ljusinsläpp och en rymlig känsla. Helkaklat badrum med anslutning för tvättmaskin. Fiber finns, parkering precis utanför dörren samt varmgarage i anslutning till fastigheten. Värme och vatten ingår. Välkommen på visning! OBS; Exempelbilder, viss avvikelse kan förekomma. Dock är lägenheten i likadant skick.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

65 m²

Pris

9 279 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

23-03-2026

Garage

Ja

På landet

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

143 kr

Karta

Annonsen ligger på Bregårdsgatan, 691 34 Karlskoga, Sweden

Laddar karta