Publicerad igår

2-rums lägenhet på 66m² i Karlstad

Flöjtgatan 51, 53, 656 31 Karlstad, Sweden

7 549 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 12-05-2026

apartment for rent at Karlstad

KAMPANJ Just nu erbjuder vi 2000 kr rabatt per månad i 12 månader! Den marknadsförda hyran är den rabatterade hyran – ordinarie hyra är 9549 kr/mån. Erbjudandet gäller endast nya kunder och under en begränsad tid – passa på! OM LÄGENHETEN En mycket fin och ljus tvåa om 66 kvm, belägen på andra våningend. Lägenheten har en balkong i soligt läge mot den lugna innergården. Badrummet är helt kaklat med dusch och förberett för installation av egen tvättmaskin. NÄROMRÅDE Flöjtgatan är belägen i ett lugnt område med närhet till både natur och service. Du har gångavstånd till Kronoparkens centrum med matbutiker, apotek, caféer och restauranger. ÖVRIGT I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkommen med din ansökan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

7 549 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

12-05-2026

Balkong

Ja

På landet

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Flöjtgatan 51, 53, 656 31 Karlstad, Sweden

Laddar karta