1-rums lägenhet på 28m² i Katrineholm

Fågelgatan, 641 49 Katrineholm, Sweden

4 827 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 11-12-2025

apartment for rent at Katrineholm

En välplanerad 1 rok om 28,5 kvadratmeter med stort fönsterparti och vältilltagen balkong. Denna lägenheten finns på plan 2 i hus 2. Lägenheten är utrustad med kök från Vedum, vitvaror från Electrolux badrumsinredning från Svedbergs, helkaklat badrum och genomgående trestavsekparkettgolv i lägenheten. Tillkommande kostnader på hyran för kall-och varmvatten, samt hushållsel. Bredband tecknas av lägenhetsinnehavare. Markparkering för bil finns att hyra, cirka 20 platser är utrustade med laddmöjligheter för el-och hybridbil. Till lägenheten finns ett eget separat lägenhetsförråd i markplan. Inflyttning efter överenskommelse.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

4 827 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

11-12-2025

Balkong

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

172 kr

Karta

Annonsen ligger på Fågelgatan, 641 49 Katrineholm, Sweden

Laddar karta