1-rums lägenhet på 45m² i Klippan

Södra Skolgatan, 264 33 Klippan, Sweden

6 386 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-04-2026

apartment for rent at Klippan

Trevlig 1:a i centrala Klippan! Nu har du möjlighet att hyra en ljus och modern 1:a på Södra Skolgatan 10 i centrala Klippan. Denna lägenhet håller hög standard med ett helkaklat badrum och generöst högt i tak, vilket ger en luftig och inbjudande känsla. En perfekt bostad för dig som söker ett bekvämt och stilrent boende i hjärtat av Klippan. Första månadshyran ingår kostnadsfritt – en fantastisk förmån! Fiberanslutning finns för snabb och pålitlig uppkoppling. Välkommen att ta del av bilder och film för att få en bättre känsla av lägenhetens charm och fördelar. STJERNPLAN Stjernplan är en privatägd företagsgrupp med lång erfarenhet inom fastighetsförvaltning. Vi äger och förvaltar cirka 1000 lägenheter i södra Sverige och Stockholm, och vi har ett särskilt fokus på bostadsfastigheter. Vår verksamhet är organiserad med egen personal som sköter all förvaltning. Detta gör att vi lär känna våra fastigheter bättre och kan agera snabbt och effektivt som en god hyresvärd för våra hyresgäster. Vi är stolta över att kunna erbjuda en hög servicenivå och korta beslutsvägar. Välkommen att skicka din ansökan eller kontakta oss för mer information! Hemsida: stjernplan.se Kontakt: [email protected]

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

45 m²

Pris

6 386 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-04-2026

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Södra Skolgatan, 264 33 Klippan, Sweden

Laddar karta