Publicerad idag

3-rums lägenhet på 75m² i Kungsbacka

Hair City, Björkrisvägen, 434 40 Kungsbacka, Sweden

11 738 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 11-05-2026

apartment for rent at Kungsbacka

Obs! Denna lägenhet hyrs ut utan visning! Tidigare inflytt är möjlig. Trevlig 3:a på populära Björkris. Inför inflytt kommer lägenheten att genomgå uppfräschning och målningsarbeten. 2 bra sovrum och kök/vardagsrum i öppen planlösning. Helkaklat badrum med dusch, tvättmaskin och torktumlare. Ljust kök, här finns parkettgolv och ljusa väggar. Diskmaskin finns. Övriga lägenheten har parkettgolv och ljusa väggar. Parkering finns att hyra via Apcoa. Bilderna är från en annan lägenhet i området men med samma standard. Angiven hyra avser 2025-års nivå- Vi reserverar oss för ev fel i annonsen.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

11 738 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

11-05-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

157 kr

Karta

Annonsen ligger på Hair City, Björkrisvägen, 434 40 Kungsbacka, Sweden

Laddar karta