Publicerad idag

1-rums lägenhet på 45m² i Linköping

Stiglötsgatan 41, 586 47 Linköping, Sweden

5 624 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-05-2026

apartment for rent at Linköping

OM LÄGENHETEN En mysig lägenhet på 1 rum och kök som ligger 1 trappa upp och har balkong. Lägenheten har ett modernt kök med rostfria vitvaror, diskmaskin, helkaklat badrum med dusch. Den har bra med förvaringsutrymme samt ett tillhörande förråd. KAMPANJ Rabatt på hyran under 3 år. Denna lägenhet är hyressänkt med 2000 kr per månad under 3 år. När kampanjperioden löpt ut kommer hyran höjas upp till ursprungshyran som för närvarande är 7624 kr i månaden. Kampanjen erbjuds endast nya kunder.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

45 m²

Pris

5 624 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-05-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Stiglötsgatan 41, 586 47 Linköping, Sweden

Laddar karta