Prästbolsvägen, 921 33 Lycksele, Sweden
7 114 kr / månad
Välkommen till denna ljusa och rymliga trerumslägenhet på Timmervägen 60B i Lycksele. I huset finns två våningar, denna lägenhet ligger högst upp.🔹Ett förråd tillhör lägenheten och finns på källarplan. 🔹Gemensam tvättstuga finns i samma fastighet. 🔹Motorvärmarplatser finns i anslutning till husen och går att hyra via ett separat avtal. 🔹 Som boende på Timmervägen har du nära till naturen och Lycksele centrum. Det finns även stora grönytor runt fastigheterna. Vi ser fram emot din intresseanmälan!
Välkommen till denna ljusa och rymliga trerumslägenhet på Timmervägen 60B i Lycksele. I huset finns två våningar, denna lägenhet ligger högst upp.🔹Ett förråd tillhör lägenheten och finns på källarplan. 🔹Gemensam tvättstuga finns i samma fastighet. 🔹Motorvärmarplatser finns i anslutning till husen och går att hyra via ett separat avtal.
🔹 Som boende på Timmervägen har du nära till naturen och Lycksele centrum. Det finns även stora grönytor runt fastigheterna. Vi ser fram emot din intresseanmälan!
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
80 m²
Pris
7 114 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
10-03-2026
Pris per m²
89 kr
Annonsen ligger på Prästbolsvägen, 921 33 Lycksele, Sweden
Laddar karta