4-rums lägenhet på 99m² i Malmköping

Källargatan 2, 642 60 Malmköping, Sweden

11 520 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-04-2026

apartment for rent at Malmköping

Stor ljus vindslägenhet med takkupor i en fastighet från början av 1900 talet. Tillgång till gemensam altan/terrass.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

99 m²

Pris

11 520 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-04-2026

Terrass

Ja

Pris per m²

116 kr

Karta

Annonsen ligger på Källargatan 2, 642 60 Malmköping, Sweden

Laddar karta