2-rums lägenhet på 48m² i Mörrum

Glasvägen, 375 34 Mörrum, Sweden

5 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 16-03-2026

apartment for rent at Mörrum

Platsen centralt i Mörrum lugnt område nära Mörrums ån

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

48 m²

Pris

5 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

16-03-2026

Pris per m²

110 kr

Karta

Annonsen ligger på Glasvägen, 375 34 Mörrum, Sweden

Laddar karta