Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 54m² i Norrköping

Läktarplatsen, 601 86 Norrköping, Sweden

9 709 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 12-05-2026

apartment for rent at Norrköping

Ljus och fräsch två rum och kök finns nu ledig! Här bor du med både närhet till city och hörliga promenadstråk längs promenaderna eller strömmen.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

54 m²

Pris

9 709 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

12-05-2026

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Läktarplatsen, 601 86 Norrköping, Sweden

Laddar karta