Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Norrköping

Skarphagsgatan, 603 64 Norrköping, Sweden

10 896 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 08-05-2026

apartment for rent at Norrköping

Tre rum och kök med balkong. Lägenheten och fastigheten erhåller en mycket god standard, då det under 2018 skedde en omfattande renovering av hela fastigheten. Digital TV ingår ca 25 kanaler. Öppet nät för bredband där man kan välja fritt bland leverantörer. Elektroniskt passersystem & elektronisk tvättstugebokning. OBSERVERA! Bilderna är från en likadan lägenhet högre upp i huset.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

10 896 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

08-05-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Skarphagsgatan, 603 64 Norrköping, Sweden

Laddar karta