Publicerad igår

3-rums lägenhet på 86m² i Nynäshamn

Telivägen 13, 149 42 Nynäshamn, Sweden

13 007 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 22-05-2026

apartment for rent at Nynäshamn

Lägenheterna på Fyren i Nynäshamn är unika på många sätt, och det är precis så de är tänkta att vara. De är designade för att ge en känsla av välbefinnande och trivsel. Varje lägenhet har en rymlig balkong, och vissa har till och med två. Många erbjuder havsutsikt och generösa mängder naturligt ljus. Havets skönhet återspeglas i träfasadens stora glaspartier, vilket ger huset olika nyanser och uttryck beroende på årstid och tid på dygnet. På den upplysta och grönskande innergården kan barnen leka fritt. Här finns odlingslådor, en vacker pergola och gott om plats för cykelparkering. Lägenheterna är utrustade med stora glaspartier som ger utsikt över Östersjön, samt rymliga balkonger med glasräcken. Golven pryds av ekparkett i 3-stav och väggarna har en ljusgrå kulör. Köken kommer från Marbodal och är utrustade med diskmaskin och vitvaror. Interiöra bilder och bilder från utsikt är exempelbilder från lägenheter i fastigheten och är ej unika för just denna lägenhet. Vi reserverar oss för att årlig höjning kan ske mellan publicering, kontrakt och tillträde.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

86 m²

Pris

13 007 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

22-05-2026

Balkong

Ja

På landet

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Telivägen 13, 149 42 Nynäshamn, Sweden

Laddar karta