Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 52m² i Ockelbo

Höjdvägen, 816 31 Ockelbo, Sweden

5 623 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 07-05-2026

apartment for rent at Ockelbo

Varmt välkommen till en välplanerad 1 rok på Höjdvägen! I lägenheten finner du ett stort kök med plats för matbord och stolar. Köket har ett stort fönster som ger in ett fantastiskt ljusinsläpp av naturligt ljus. Det finns en stor klädkammare i hallen där du får plats med alla dina kläder och skor. På andra sidan hallen finner du ett stort rum med plats för både soffgrupp och säng. Rummet har stora fönster för naturligt ljusinsläpp samt utgång till din uteplats. Varmt välkommen att kontakta Ockelbogårdars kundtjänst för mer information och visning! Eller skicka in din intresseanmälan redan idag. Kom ihåg att du som student kan hyra alla våra ettor och tvåor med studentrabatt!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

52 m²

Pris

5 623 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

07-05-2026

På landet

Ja

Pris per m²

108 kr

Karta

Annonsen ligger på Höjdvägen, 816 31 Ockelbo, Sweden

Laddar karta