3-rums lägenhet på 83m² i Örebro

Venavägen, 703 65 Örebro, Sweden

10 119 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 06-11-2025

apartment for rent at Örebro

Trea uthyres på Norr i Örebro. Äldre hus med tvättstuga i källaren. Möjlighet till snabb inflyttning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

83 m²

Pris

10 119 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

06-11-2025

Pris per m²

122 kr

Karta

Annonsen ligger på Venavägen, 703 65 Örebro, Sweden

Laddar karta