3-rums lägenhet på 83m² i Osby

Norra Infartsvägen, 283 34 Osby, Sweden

9 661 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 26-03-2026

apartment for rent at Osby

Välkommen till en fin 3:a i Osby med generös balkong och utsikt. Här kommer du att få lugn och ro samtidigt som det bjuds på hög standard i lägenhet med parkettgolv och kaklat badrum. Tillträde är flexibelt och ankom gärna med ansökning så bjuder vi in till visning. Värme och vatten ingår i hyran Osby Här kan du njuta av den vackra naturen med sina gröna skogar och glittrande sjöar. Det finns också många aktiviteter att göra, som att vandra, cykla eller paddla kanot. Samtidigt som du har ett serviceutbud som täcker ditt behov. STJERNPLAN Stjernplan är en privatägd företagsgrupp med säte i Malmö. Vi äger och förvaltar ca 1 000 lägenheter i södra Sverige samt runt Stockholm. Vi äger även en del kommersiella fastigheter, men fokus är bostadsfastigheter. Vi är organiserade med egen personal som hanterar all förvaltning. På detta sätt lär vi känna våra fastigheter bättre och vi kan agera som en god hyresvärd direkt gentemot våra hyresgäster. Detta skapar en miljö med korta beslutsvägar och hög servicenivå. Hemsida: https://stjernplan.se

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

83 m²

Pris

9 661 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

26-03-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

116 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Infartsvägen, 283 34 Osby, Sweden

Laddar karta