3-rums lägenhet på 95m² i Åkersberga

Fjärilsvägen 36, 184 38 Åkersberga, Sweden

17 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 27-02-2026

apartment for rent at Österåker

Välkommen till denna charmiga och trivsamma enplansvilla i det eftertraktade och familjevänliga villaområdet Söralid . Huset har ett högt ogenerat läge med en fantastisk skogstomt på baksidan. Denna välskötta villa om 95 smart planerade kvadratmeter erbjuder ett hemtrevligt och socialt boende med öppna ytor för umgänge och två rymliga sovrum – med möjlighet att skapa ett tredje om behovet finns. Det generösa köket med sitt ljusa burspråk är perfekt för både vardagsliv och middagar med vänner. Här finns även ett helkaklat badrum, praktisk tvättstuga samt gott om förvaring – allt samlat på ett plan för maximal bekvämlighet.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

95 m²

Pris

17 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

27-02-2026

Pris per m²

179 kr

Karta

Annonsen ligger på Fjärilsvägen 36, 184 38 Åkersberga, Sweden

Laddar karta