Publicerad idag
Östra Karups Förskola, Gnejsvägen, 269 41 Östra Karup, Sweden
9 316 kr / månad
Trivsam 3-rumslägenhet på plan 2 i populära Östra Karup! 67,5 väldisponerade kvm fördelat på kök och vardagsrum i öppen planlösning samt 2 bra sovrum. Helkaklat badrum med dusch, wc och tvättställ samt tvättmaskin och torktumlare. Egen uteplats. Fräscha ljusa materialval och fullutrustat kök med diskmaskin, spishäll, inbyggnadsugn samt kyl och frys. OBS! Bilderna är från en annan lägenhet i samma hus men ger en bra bild av materialen i lägenheten.
Trivsam 3-rumslägenhet på plan 2 i populära Östra Karup! 67,5 väldisponerade kvm fördelat på kök och vardagsrum i öppen planlösning samt 2 bra sovrum. Helkaklat badrum med dusch, wc och tvättställ samt tvättmaskin och torktumlare.
Egen uteplats. Fräscha ljusa materialval och fullutrustat kök med diskmaskin, spishäll, inbyggnadsugn samt kyl och frys. OBS! Bilderna är från en annan lägenhet i samma hus men ger en bra bild av materialen i lägenheten.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
68 m²
Pris
9 316 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
18-05-2026
Pris per m²
137 kr
Annonsen ligger på Östra Karups Förskola, Gnejsvägen, 269 41 Östra Karup, Sweden
Laddar karta